Підлікувалися назавжди: У Росії потонув у річці позашляховик з туристами, які їхали "на води"

Десять чоловік, в тому числі шестеро дітей, загинули.

Росіяни намагалися подолати ріку на позашляховику. Фото: соцмережі.

У Росії для двох сімей з Республіки Тива поїздка до цілющого джерела стала останньою в житті. Сім'ї подорожували на автомобілі «УАЗ-469» і, коли під'їхали до річки Шуй в районі однойменного селища, вирішили, що позашляховику вдасться подолати водну перешкоду, передають Патріоти України.

Спроба форсування річки виявилася невдалою: автомобіль перекинувся, десять чоловік, в тому числі шестеро дітей, загинули. Тіла були виявлені поруч з «УАЗом» - всі жертви НП захлинулися в воді.
Повідомлення про подію надійшло рятувальникам о 8.55 12 липня. Бригада, яка виїхала на місце події, уточнює число пасажирів в нещасливому «УАЗі» - не виключено, що їх було більше десяти.

Хіти тижня. Заради безпеки: Старі шини проколюватимуть прямо на техогляді

неділя, 26 січень 2020, 3:00

В Грузії заборонять використовувати шини віком більше 10 років. Починаючи з 1 квітня 2020 року, в Грузії заборонять експлуатацію автомобільних шин, з дати випуску яких пройшло більше 10 років, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. За ...

Хіти тижня. У Донецьку п'яний офіцер окупаційних військ вбив дитину

неділя, 26 січень 2020, 2:00

За однією версією, пішоходи перебігали дорогу на червоне світло, по інший, машина збила їх на тротуарі, куди вилетіло авто. Свідки ДТП хотіли вчинити самосуд, але водія врятувала поліція.