Підлітка нагородили "Золотим серцем": 13-річний американець зібрав на допомогу для України понад 200 тисяч доларів

13-річний американець Раян Хіршхорн завдяки своїй ініціативі та роботі зібрав понад 200 тисяч доларів, які спрямував на допомогу Україні. Про це написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

Раян створив проєкт Серця для України, в рамках якого він створює металеві скульптури у вигляді жовто-блакитних сердець. Гроші з їхнього продажу, а це вже понад 200 тисяч доларів, американець віддав на підтримку Україні. Зокрема на ці кошти закупили медичне обладнання.

«Вчора у Вашингтоні Президент нагородив Раяна Золотим серцем на знак вдячності українського народу за його велике серце. Президент відзначив, що у своєму віці хлопець міг проводити час за PlayStation, але обрав захист свободи», — написав Кулеба.

Міністра закордонних справ подякував усім дітям з США та світу за допомогу Україні та зазначив, що особисто подякував Раяну. Кулеба сказав хлопцю, що той може пишатися собою та побажав йому мати час як на великі справи, так і на PlayStation.

Без "Сертифікату захисника" не отримаєш меддопомогу? У "Дії" можуть запровадити новий документ

понеділок, 11 грудень 2023, 6:45

У новому законопроєкті про зміни до мобілізації в Україні, над яким зараз працюють депутати, може бути передбачене запровадження "Сертифікату захисника" - фактично аналога військового квитка. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають...

Податкові перевірки в Україні повернулися: Кого перевірятимуть та за якими правилами

понеділок, 11 грудень 2023, 6:22

Від грудня 2023 в Україні мають поновити податкові перевірки бізнесу. Їх було призупинено з початку війни, проте влада скасувала мораторій для ряду категорій підприємців, передають Патріоти України. РБК-Україна розповідає, для кого перевірки повернутьс...