Підлітки, використавши програму зі штучним інтелектом, "роздягали" і шантажували неповнолітніх дівчат

У містечку Альмандралехо на півдні Іспанії зловмисники використали штучний інтелект, щоб поширювати фото голих дівчат без їх відома. Фото взяли із соцмереж дівчат. Потім їх обробили програмою, яка генерує уявне зображення людини без одягу. Про це повідомляє ВВС.

Жертвами стали понад 20 дівчат віком від 11 до 17 років. Деяких з них хлопці шантажували в переписці та вимагали гроші.

Поліція з'ясувала, що до злочину причетні 11-х місцевих хлопців, які створювали зображення і поширювали їх через Telegram і WhatsApp. Підозрюваним від 12 до 14 років.

У Іспанії створення подібних матеріалів із використанням неповнолітніх може розцінюватися як дитяча порнографія. Також зловмисників можуть звинуватити у порушенні законів про конфіденційність.

"Соціальний тариф" на газ: Українців попередили про нову схему шахраїв

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:43

У "Нафтогазі України" попередили про шахрайську схему, в якій використовується інформація про нібито "соціальний тариф" на газ. Аферисти пропонують довірливим людям "перейти на тариф 4 грн за кубометр", але насправді крадуть персональні та банківські д...

"Гриневич, Шкарлет та Лісовий - немовлята у порівнянні з ним!": Викладача КНУ Шевченка звинувачують у плагіаті

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:27

Доцента кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філософських наук Василя Семикраса звинувачують у плагіаті, зокрема з російських джерел, інформують Патріоти України. Велику кількі...