Піднявся стовп диму: У Румунії стався вибух на найбільшому нафтопереробному заводі

У п'ятницю, 2 липня, на нафтопереробному заводі "Петромідія" в румунському місті Неводарі пролунав вибух, який супроводжувався великою пожежею. Як повідомляє портал Digi24, міністр охорони довкілля країни Танчос Барна заявив, що шкода для природи може бути досить значною, передають Патріоти України.

За попередніми даними, внаслідок вибуху та пожежі на найбільшому в Румунії нафтопереробному підприємстві постраждало п’ятеро осіб. Один з них у найважчому стані — у нього опіки 45% тіла.

Усіх постраждалих доправлено до лікарні в Констанці, для госпіталізації було задіяно вертоліт. Також повідомляється, що одна людина зникла безвісти, її розшукують.

Представники компанії “Петромідія” повідомили, що інцидент стався на заводі гідропереробки дизельного масла. Після виникнення пожежі технологічні процеси на нафтопереробному заводі було безпечно зупинено.

За словами міністра охорони навколишнього середовища Танчоса Барни, вплив на навколишнє середовище від цієї пожежі може бути досить серйозним. За попередніми оцінками, хмара диму рухається до моря, а не до берега. На місці НП працює пересувна лабораторія для контролю якості повітря.

Дим від пожежі спостерігають з відстані 10 кілометрів, його, зокрема, бачили туристи на пляжах Мамая та жителі прилеглих міст Корбу та Ваду.

"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...