Підозріло зріс інтерес до "Ukrainian porn": Українським біженкам у Європі загрожує сплеск сексуального насильства

В Європі біженки з України можуть зіткнутися з хвилею "сексуалізованого насильства". Про зростаючу загрозу цього йдеться в дослідженні компанії Thomson Reuters, проведеному спільно з ОБСЄ. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України.

Полем свого вивчення група дослідників обрала глобальний пошуковий трафік у період з 24 лютого 2022 року. Спостереження виявили, що серед європейських інтернет-користувачів значно зріс інтерес до порнографічних матеріалів за участю або на тему українських біженців.

Дослідники Thomson Reuters вважають, що наслідком зростання інтересу до "українського порно" (Ukrainian porn) може стати зростання числа випадків "кібер-вуайерізму" щодо українок і, що ще гірше – сексуальної експлуатації біженок з України.

"Високий попит від чоловіків на сексуальний доступ до українських жінок і дівчат створює величезний стимул для торговців людьми вербувати вразливих людей, щоб задовольнити цей попит і отримати від цього прибуток", — заявив спецпредставник ОБСЄ Валіант Річі.

Він стверджує, що дослідники вже виявили випадки, коли в чатах українських біженців з'являлися пропозиції попрацювати в "секс-індустрії". Також дослідники помітили, що зросли масштаби онлайн-реклами секс-послуг, які нібито надаються українками.

Купатися в Чорному морі не можна? Еколог пояснив, чим загрожує довкіллю руйнування Каховської ГЕС

субота, 10 червень 2023, 10:00

Підрив росіянами греблі Каховської Гідроелектростанції призвів до великих негативних наслідків для навколишнього середовища. Як зазначив еколог та експерт Мережі захисту національних інтересів ANTS Олег Листопад в ефірі "Еспресо", живі організми сильно...

Грошей на високі пенсії для всіх українців немає: прокурорам виплачують по 21 тисячі, а суддям – 96 тисяч

субота, 10 червень 2023, 9:50

В Україні середня пенсія на початок року становила 4,6 тис. грн. Грошей на значне підвищення виплат немає. При цьому залишаються групи "особливих" пенсіонерів, серед яких прокурори (в середньому одержують 21,5 тис. грн) та судді (отримують 96 тис. грн)...