
У суботу, 21 вересня, в Оболонському районі Києва вбили 16-річну дівчину, інформують Патріоти України.
Трагедія в столиці сталася близько 11:30 на вулиці Попова, 6. Тіло виявила тітка померлої. Як повідомляє «Київ Оперативний», жінка побачила, що двері в квартирі родичів відкриті, вирішила перевірити і натрапила на величезну калюжу крові.
У злочині підозрюється батько дівчини, його вже затримали правоохоронці. Деталі НП встановлюються.
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...