Підозрюють жінку, що стріляла з арбалету: У Німеччині сталося загадкове вбивство 5 осіб

Німецький закон суворо обмежує вогнепальну зброю, але спорядження для стрільби з лука доступне кожному повнолітньому громадянину.
У німецькому готелі сталося загадкове вбивство. Фото: АР.

У Німеччині поліція розслідує обставини загадкового вбивства п’ятьох осіб. Троє були вбиті в сільському готелі під Пасау, ще двох вбили в квартирі в місті Вітінген, що знаходиться в 650 км від Пасау. Вбивця п’ятьох чоловік використовував незвичайну зброю – арбалет, передають Патріоти України.

Слідством було встановлено, що 53-річний чоловік і дві жінки, 33 і 30 років, приїхали в готель в п’ятницю ввечері. За словами постояльців, всі троє виглядали дивно – у чоловіка була довга біла борода, а обидві жінки були одягнені у все чорне.

Пізніше в номері були виявлені їхні тіла, пронизані металевими стрілами. Чоловік і одна з жінок лежали в ліжку і трималися за руки. Чоловік був убитий двома стрілами в голову і трьома в груди, жінка – двома стрілами – в голову і груди. Тіло іншої жінки лежало поруч з ліжком, вона була вбита однією стрілою.

Прес-секретар баварської поліції Стефан Гайсбауэр заявив, що на сьогоднішній день немає ніяких свідоцтв того, що в кімнаті був хтось сторонній. При цьому достовірно не ясно, що сталося насправді. При цьому мешканці запевняють, що в ніч убивства в готелі було дуже тихо.

Два арбалети були виявлені в готельному номері, а третій – в сумці, яка належала убитим. На думку прокурорів, 30-річна жінка спочатку вбила пару на ліжку, після чого покінчила життя самогубством.

У понеділок в місті Вітінген, в квартирі, яку винаймала одна із загиблих, були виявлені тіла ще двох жінок. В квартирі стріл виявлено не було. Слід зазначити, що німецький закон суворо обмежує вогнепальну зброю, але спорядження для стрільби з лука вільно доступне. Таким чином, будь-який повнолітній громадянин може придбати потужний арбалет.

Джерело: ВВС

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...