Підозрюють жінку, що стріляла з арбалету: У Німеччині сталося загадкове вбивство 5 осіб

Німецький закон суворо обмежує вогнепальну зброю, але спорядження для стрільби з лука доступне кожному повнолітньому громадянину.
У німецькому готелі сталося загадкове вбивство. Фото: АР.

У Німеччині поліція розслідує обставини загадкового вбивства п’ятьох осіб. Троє були вбиті в сільському готелі під Пасау, ще двох вбили в квартирі в місті Вітінген, що знаходиться в 650 км від Пасау. Вбивця п’ятьох чоловік використовував незвичайну зброю – арбалет, передають Патріоти України.

Слідством було встановлено, що 53-річний чоловік і дві жінки, 33 і 30 років, приїхали в готель в п’ятницю ввечері. За словами постояльців, всі троє виглядали дивно – у чоловіка була довга біла борода, а обидві жінки були одягнені у все чорне.

Пізніше в номері були виявлені їхні тіла, пронизані металевими стрілами. Чоловік і одна з жінок лежали в ліжку і трималися за руки. Чоловік був убитий двома стрілами в голову і трьома в груди, жінка – двома стрілами – в голову і груди. Тіло іншої жінки лежало поруч з ліжком, вона була вбита однією стрілою.

Прес-секретар баварської поліції Стефан Гайсбауэр заявив, що на сьогоднішній день немає ніяких свідоцтв того, що в кімнаті був хтось сторонній. При цьому достовірно не ясно, що сталося насправді. При цьому мешканці запевняють, що в ніч убивства в готелі було дуже тихо.

Два арбалети були виявлені в готельному номері, а третій – в сумці, яка належала убитим. На думку прокурорів, 30-річна жінка спочатку вбила пару на ліжку, після чого покінчила життя самогубством.

У понеділок в місті Вітінген, в квартирі, яку винаймала одна із загиблих, були виявлені тіла ще двох жінок. В квартирі стріл виявлено не було. Слід зазначити, що німецький закон суворо обмежує вогнепальну зброю, але спорядження для стрільби з лука вільно доступне. Таким чином, будь-який повнолітній громадянин може придбати потужний арбалет.

Джерело: ВВС

Хіти тижня. Спливли страшні деталі катастрофи літака МАУ в Ірані

середа, 27 травень 2020, 1:00

Літак МАУ, що зазнав аварії під Тегераном в січні 2020 року, падав протягом 3,5 хвилин, і протягом цього часу на борту судна була паніка. Літак рейсу PS 752 Тегеран - Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) розбився під Тегераном 8 січня...

Фруктові ціни: Який очікується урожай на фрукти в Україні та якою буде ціна

середа, 27 травень 2020, 0:30

Заморозки були тривалими і вдарили по раннім сортам. Україна цьогоріч отримає низький урожай ранніх фруктів, як заявила начальник відділу агрометеорології «Укргідрометцентру» Татяна Адаменко, передають Патріоти України.