Підозрюваний в організації вбивства Гандзюк вимагає у Мангера $2 000 000 за своє мовчання про замовника, - активісти

Підозрюваний усправі про вбивство активістки Катерини Гандзюк Олексій Левін просить у голови Херсонської облради Владислава Мангера $2 млн за своє мовчання. Окремо Мангер має заплатити прокурорам. Про це повідомляють активісти спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?", зазначають Патріоти України.

"Впродовж кількох днів ми отримували інформацію з різних джерел, що один із замовників вбивства Каті Гандзюк Владислав Мангер активно шукає гроші серед своїх впливових знайомих для того, щоб заплатити в прокуратурі. А також Олексію Левіну за відмову від свідчень. Левін пообіцяв Мангерові мовчати за 2 мільйони доларів. Не так вже й багато за резонансне вбивство. Яку ціну озвучили в прокуратурі, нам достеменно невідомо. Але ми точно знаємо, що Мангер домовився і про суму і про час, впродовж якого гроші будуть передані прокурорам", - заявляють вони.

За їхніми словами, Мангер не вперше збирає гроші для відкупу від справи. Торік він вже начебто платив ГПУ за часів Юрія Луценка.

"За нашою інформацією, він вже заносив гроші в прокуратуру часів Юрія Луценка і після того траншу прокуратура раптом стала кволою і безініціативною. А Луценко, який заявляв про беззаперечні докази провини Мангера, раптом знітився і почав задкувати", - наголошують вони.

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.