Підозрюваний в організації вбивства Гандзюк вимагає у Мангера $2 000 000 за своє мовчання про замовника, - активісти

Підозрюваний усправі про вбивство активістки Катерини Гандзюк Олексій Левін просить у голови Херсонської облради Владислава Мангера $2 млн за своє мовчання. Окремо Мангер має заплатити прокурорам. Про це повідомляють активісти спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?", зазначають Патріоти України.

"Впродовж кількох днів ми отримували інформацію з різних джерел, що один із замовників вбивства Каті Гандзюк Владислав Мангер активно шукає гроші серед своїх впливових знайомих для того, щоб заплатити в прокуратурі. А також Олексію Левіну за відмову від свідчень. Левін пообіцяв Мангерові мовчати за 2 мільйони доларів. Не так вже й багато за резонансне вбивство. Яку ціну озвучили в прокуратурі, нам достеменно невідомо. Але ми точно знаємо, що Мангер домовився і про суму і про час, впродовж якого гроші будуть передані прокурорам", - заявляють вони.

За їхніми словами, Мангер не вперше збирає гроші для відкупу від справи. Торік він вже начебто платив ГПУ за часів Юрія Луценка.

"За нашою інформацією, він вже заносив гроші в прокуратуру часів Юрія Луценка і після того траншу прокуратура раптом стала кволою і безініціативною. А Луценко, який заявляв про беззаперечні докази провини Мангера, раптом знітився і почав задкувати", - наголошують вони.

"Посмотрите, как российские оккупанты в Крыму с помощью масштабной и агрессивной милитари-пропаганды отбирают у детей украинскую идентичность", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 3 червень 2020, 9:31

Премьер Канады Джастин Трюдо заявил: "Россия была исключена из G7 после того, как вторглась в Крым несколько лет назад. Она все еще не соблюдает международные правила и нормы, поэтому она - вне формата G7 и останется вне его и в будущем", - пише у своє...

Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...