
У США пара взяла свідком на своє весілля кішку. Про це пише nypost.com, передають Патріоти України.
Аманда та Стів одружилися у Джорджії у вересні минулого року. Однак, повернувшись додому до Колорадо після медового місяця в Ісландії, пара зрозуміла, що загубила свідоцтво про шлюб, перш ніж подати його до уряду, що зробило їхній шлюб неофіційним згідно із законом.
Таким чином, закохані, які врятували Момо 2021 року після того, як кошеня було кинуто, вирішили повторити свої "так" з твариною. Церемонія відбулася 3 червня.

На TikTok вірусне відео кішки, яка занурює лапу в безпечне для домашніх тварин чорнило і ставить її на юридичний документ, зібрало понад 4,4 мільйони переглядів.
"Момо - перша кішка, яку ми забрали разом, тому вона особлива. Присутність її як нашого свідка зробила весілля веселим і безтурботним. Мати лапку Момо в документах — це те, що ми хотіли зробити, щоб зміцнити наше кохання. Ми дуже любимо Момо", - прокоментувала Аманда.

Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...