Підсанкційний ієрарх УПЦ МП заявив, що голодуватиме... заради Лаври

Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, архієрей Української православної церкви Московського патріархату оголосив, що з 27 березня він розпочинає голодування на підтримку братії Києво-Печерської лаври. Про це священнослужитель заявив під час спілкування з користувачами Facebook, передають Патріоти України.

За словами ієрарха УПЦ, його рішення – позиція навіть не стільки ієрарха та ченця, скільки простої віруючої людини, оскільки у неї «серце кров'ю обливається», дивлячись на те, що відбувається зі святинею в Києві.

Митрополит Лука має намір проводити голодування у Свято-Миколаївському монастирі у Запоріжжі.

Натомість журналістка Соня Кошкіна стверджує, що благий намір митрополита продиктований не його жертовністю, а боротьбою із зайвою вагою. «Бо голодає Лука регулярно. Не тому, що він – щирий віруючий, а тому, що має давні проблеми з зайвою вагою. Дуже зайвою. Після двох операцій по урізанню шлунка йому вдалося схуднути майже на два центнери. Тож періодичне утримання від їжі для нього – життєва необхідність. А зовсім не якийсь там подвиг», – написала журналістка.

Наплив води з Каховського водосховища перетворив Кінбурнську косу на острів

четвер, 8 червень 2023, 7:19

Станом на вечір 7 червня дорогу до тимчасово окупованого Кінбурнського півострова на Миколаївщині повністю затопило. Про це повідомляє пресслужба Південного лісового офісу. Дорога в районі села Геройське пов'язувала півострів з материком. Зараз вона за...

Екоцид та геноцид: Олешки затоплені на 90%, вода піднялася під дахи, окупанти забороняють евакуацію - мер

четвер, 8 червень 2023, 7:10

Рівень води в місті - 2-3 метри. Тимчасово окуповані Олешки вже затоплені на 90% після підриву Каховської ГЕС у Херсонській області. Проте окупанти не проводять евакуацію і не дозволяють місцевим жителям вибратися з міста самостійно. Про це розповів мі...