Підспівував увесь стадіон: Маленька українка зворушливо виконала гімн на футбольному матчі (відео)

Семирічна українка Амелія Анісович виконала гімн України перед початком футбольного матчу України з Вірменією, що набуло широкого резонансу в мережі - їй підспівував увесь стадіон. Про це повідомив представник МВС України, передають Патріоти України.

Дівчинка зворушливо заспівала гімн своєї Батьківщини перед початком матчу між Україною та Вірменією, а всі люди на стадіоні підспівували в унісон, а також скрізь виднілися синьо-жовті прапори.

Амелія Анісович стала відомою, коли вона з родиною ховалася в бомбосховищі в Києві - там дівчинка почала співати, аби якось заспокоїти наляканих людей, які, як і вона, ховалися від російських бомб та ракет. Тепер голос українки почули в усьому світі.

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...