Підступний клишоногий: Вовк, лев і ведмідь влаштували вражаючу спільну "гру" (відео)

У заповіднику Флориди, США, вовк, лев і ведмідь влаштували веселі спільні ігри. Відповідне відео опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

Тварини гралися біля басейну. Спочатку ведмідь плавав, а вовк і лев грали поруч, а потім і ведмідь вийшов з води і приєднався до них. Тварини стали жартома боротися і наздоганяти один одного.

При чому вовк і лев не хотіли лізти в воду, але хитрий ведмідь, вдаривши одного з них лапою почав тікати, а коли зрозумів, що його зараз наздоженуть, знову стрибнув у воду. Так він робив кілька разів.

Резонанс тижня. Хлопці були убитими, а дівчата заслані в радянські табори: Фото сестер і братів Бандери - їх доля була трагічною

неділя, 11 квітень 2021, 22:00

У мережі показали архівні фото та портрети сестер і братів провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери. Загалом у нього було троє братів та троє сестер. Кожен із них став діячем націоналістичного руху й за це отримав найжорстокіші ...

Навмисно не вигадаєш: У Одесі трамвай перевищив швидкість, вилетів на дорогу та став винуватцем ДТП (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 21:58

У неділю, 11 квітня, в Одесі трамвай зійшов з рейок через перевищення швидкості, спровокувавши при цьому аварію з автомобілем. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Одесміськелектротранс", інформують Патріоти України.