Підсумок тривалого та щасливого життя: У Британії помер найстаріший кіт у світі

Мішель Херітеж отримала кошеня на прізвисько Щебінь (Rubble) на свій 20-й день народження і з тих пір вони були нерозлучні. Господиня найстаршого у світі кота повідомила, що він помер в 31 рік, що відповідає 150 людським рокам, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
52-річна Мішель Херітеж з британського міста Екстер отримала кошеня на прізвисько Щебінь (Rubble) на свій 20-й день народження і з тих пір вони були нерозлучні.

Пухнастий мейн-кун Щебінь став найстарішим у світі котом, коли йому виповнився 31 рік в травні. Але Мішель заявила, що він покинув її незадовго до свого 32-го дня народження.
Мішель пояснює неймовірну довголіття свого улюбленця тим, що своїх дітей у неї не було, так що вона балувала щебеню як свою власну дитину. "У травні йому виповнилося б 32 роки, і це справжнє досягнення", - говорить Мішель. "Щебінь був дивним компаньйоном, з яким я мала задоволення прожити стільки років. Я отримала його в подарунок на свій 20-й день народження, коли він був кошеням".

Щебінь побив рекорд Скутера, сіамського кота з Техасу, який отримав своє місце в Книзі рекордів Гіннеса у віці 30 років і помер в 2016 році. Найстаріша кішка в історії - Крим Пафф, вона прожила цілих 38 років.
Господиня кота додала, що Книга рекордів Гіннеса ніколи її не цікавила. "Він дуже швидко постарів, я сказав своєму чоловікові на Різдво, що, думаю, це буде останнє свято з щебеню. Він перестав їсти і тільки пив воду", - розповідає Мішель. За її словами, кіт став дуже худим, а в один день пішов гуляти, як завжди, але не повернувся, і вона вважає, що Щебінь пішов, щоб померти, як це часто роблять кішки.

Сенсація археології: На Одещині відкопали статуетку античного бога. Стан унікального артефакту чудовий

вівторок, 4 серпень 2020, 0:17

Співробітники Нижньодунайської археологічної експедиції Одеського археологічного музею натрапили на несподівану знахідку. Під час розкопок городища Картал біля села Орлівка знайшли старовинну фігурку Гермеса (в римській традиції - Меркурія.-ПУ), зазнач...

Хіти тижня. "Обліко морале": 5 вирізаних сцен кіно, які так і не побачили в СРСР

вівторок, 4 серпень 2020, 0:10

Кадри, які не потрапили на екрани... Вирізані кадри - часта практика в кіно. Деякі сцени так і залишаються "в столах" через політичні або етичні нюанси (втім, як і фотографії, які ніколи не публікували в СРСР). Іноді режисерам доводиться відмовлятися в...