Підтримали агресора, незважаючи на масові вбивства в Україні: ФІФА зробила російську офіційною мовою

Російська мова отримала статус офіційної у Міжнародній федерації футболу (ФІФА). Відповідне рішення було ухвалено на засіданні конгресу організації, що пройшов у столиці Катару Досі у четвер, 31 березня, передають Патріоти України.

Внесення змін до регламентних документів ФІФА підтримали 187 членів конгресу, ще чотири виступили проти. Також статус офіційної мови у міжнародній федерації мають англійська, іспанська, німецька, французька, арабська та португальська.

Зазначимо, що таке рішення ухвалено на тлі військового вторгнення Росії до України. Однією з причин початку так званої "спецоперації на Донбасі" в РФ називали захист російської мови. Пропаганда Кремля протягом багатьох років звинувачує Україну в нібито утиску російської.

Підрив Каховської ГЕС: Окупанти кинули людей на лівому березі напризволяще, в Олешках ситуація критична

середа, 7 червень 2023, 10:50

Станом на 09:40 середи, 7 червня, люди на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра все ще заблоковані на горищах та верхніх поверхах своїх будинків. Хтось намагається самотужки евакуюватися, хтось перечікує. Про це повідомляє блогер "Николаевский...

Хімікати і збудники інфекційних хвороб у криницях: У МОЗ попередили українців про небезпеку через підрив ГЕС

середа, 7 червень 2023, 9:59

На дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Через підрив дамби окупантами вони можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на підтопленій території. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, пере...