"Підтримувати точку кипіння": Шевченко розповів, як зараз у Європі ставляться до війни в Україні

Українським знаменитостям за кордоном необхідно підтримувати інформаційне тло навколо війни в нашій країні, оскільки європейці починають менше цікавитися подіями, що відбуваються. Важливо давати розуміти, що російська агресія продовжується. Про це в ефірі каналу 1+1 заявив легендарний український нападник Андрій Шевченко. Він зазначив, що світова преса починає рідше виносити заголовки про Україну на перші шпальти, передають Патріоти України.

"Вже минуло більше трьох місяців війни. І десь ця хвиля почала йти на спад. Тому важливо підтримувати постійно в точці кипіння розуміння про те, що війна в Україні не закінчилася. Що в країні дуже важке становище, що людям треба допомагати. Заголовки у пресі про Україну зникають. Тому дуже важливо, щоб інформація була постійно. Потрібно нагадувати, що війна не закінчилася, нам потрібна підтримка, без якої нам буде дуже важко", – сказав Шевченко.

Не лише для мобілізації: Адвокат розповів, навіщо чоловіків призовного віку ставлять на облік

вівторок, 21 березень 2023, 14:50

Адвокат АО "GRACERS" Станіслав Польовий розповів, що чоловіків призовного віку ставлять на облік не лише для мобілізації. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК.Україна", передають Патріоти України. За його словами, з огляду на широкомасштабне вторгнення пи...

У Києві розгорівся скандал через відмову спортклубу пустити військових у душ, працівники закладу прокоментували ситуацію (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 14:00

Мережу збурило відео, на якому жінка просить представників одного зі столичних спортклубів пустити у душ закладу військових, які їдуть у зону бойових дій. Як йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1" на каналі "1+1 Україна", працівники клубу на слова жінки ніб...