Підвів реквізит: Російські окупанти зганьбилися сюжетом з "бази Азову" (фото)

Російські пропагандисти вкотре зганьбилися фейком про воїнів полку "Азов". Цього разу вони показали сюжет нібито з бази "Азову", але брехню видав реквізит окупантів.Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зауважив, що "криворукі фейкомети" з Росії навіть не можуть зробити якісної пропаганди. Доказом цього є сюжет з "бази Азову" в селі Юр'ївка, яке вони чому назвали Ялтою.

"На фото з бази ми маємо обов'язково побачити: портрет Гітлера, два видання "Моя боротьба" та ще щось із рунами та символікою нацистів. Але якщо немає видання "Моя боротьба", то "нацисти Азову" можуть почитати "Моя борьба", які припасли для фото росіяни. Ну а якщо немає рун – то "Сертифікат" теж піде в справу", - написав Андрющенко. Радник мера іронічно уявив "українського фашиста", який вивчає Гітлера російською.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...