Підвів реквізит: Російські окупанти зганьбилися сюжетом з "бази Азову" (фото)

Російські пропагандисти вкотре зганьбилися фейком про воїнів полку "Азов". Цього разу вони показали сюжет нібито з бази "Азову", але брехню видав реквізит окупантів.Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зауважив, що "криворукі фейкомети" з Росії навіть не можуть зробити якісної пропаганди. Доказом цього є сюжет з "бази Азову" в селі Юр'ївка, яке вони чому назвали Ялтою.

"На фото з бази ми маємо обов'язково побачити: портрет Гітлера, два видання "Моя боротьба" та ще щось із рунами та символікою нацистів. Але якщо немає видання "Моя боротьба", то "нацисти Азову" можуть почитати "Моя борьба", які припасли для фото росіяни. Ну а якщо немає рун – то "Сертифікат" теж піде в справу", - написав Андрющенко. Радник мера іронічно уявив "українського фашиста", який вивчає Гітлера російською.

Троє танцюристів зі Львівської опери не повернулося в Україну з гастролей (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:20

Троє танцюристів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької вирішили залишитись за кордоном і не повернулись з гастрольного туру. Імена танцюристів, які брали участь у постановці балету "Дон Кіхот", зникли ...

"Треба спалити будинок": Жінці порадили тікати після моторошної знахідки під час прання (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:05

Жінку з Австралії закликали "покинути свій будинок і спалити його" після того, як вона розповіла про моторошну знахідку, яку вона виявила на лампочці у своїй пральні. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України. Вона поділилася фотографіями дивн...