Пікантний "нюанс": У Данії готують закон, який зобов’яже отримувати згоду на секс

У Данії партії лівого спрямування погодилися змінити закони країни про сексуальне насильство, щоб секс без явної згоди переслідувався як зґвалтування, передають Патріоти України.

Партії представляють більшість законодавців у парламенті Данії. Дата офіційного голосування не була оголошена, але очікується, що законодавча зміна буде затверджена до кінця 2020 року.

Відповідно до угоди, досягнутої соціал-демократичним урядом Данії та лівими партіями, данське законодавство передбачатиме, що сексуальна згода повинна бути дана добровільно і як вираження вільної волі індивіда за допомогою слів або дій.

"Це одна з найважливіших битв за гендерну рівність в Данії, яка триває вже дуже давно", - заявив міністр юстиції Данії Нік Хеккеруп.

"Ми повинні були змінити розуміння суспільством того, що таке зґвалтування, і нове положення про зґвалтування, засноване на згоді, є важливою віхою в цих зусиллях" – додав він. У Швеції, Німеччині, Бельгії та Британії вже діють аналогічні закони.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...