Пілоти були нетверезими, і це зіграло фатальну роль: Назвали пріоритетну версію авіакатастрофи на Камчатці

Основною причиною аварії пасажирського літака Ан-26 на російський Камчатці Росавіація назвала помилку пілотів. У крові обох членів екіпажу знайшли алкоголь, повідомляють Патріоти України із посиланням на видання "Коммерсант".

Ан-26 мав пролетіти над аеродромом, перетнути берегову лінію, розвернутися над Охотським морем і повернутися на посадкову смугу в Палані. Пілоти мали вписатися у вузькій отвір між долиною річки та скельним бруствером.

Проте повітряне судно почало відхилятися від посадкового курсу. Диспетчер заборонив пілотам знижуватися на найскладнішій ділянці польоту. Алн екіпаж знизився на 600 м. Унаслідок цього лайнер врізався у скелю.

Помилку пілотів можна пояснити складними погодними умовами, кажуть у Росавіації. Поки невідомо, чому пілоти проігнорували вимоги диспетчера й показання приладів.

Нагадаємо: 6 липня в Росії на Камчатці розбився пасажирський літак Ан-26. На борту були 22 пасажири й шість членів екіпажу. Вони всі загинули. Літак виконував рейс Петропавловськ-Камчатський – Палана й розбився незадовго до посадки.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...