"На борту був інструктор": У МАУ розкрили несподівану деталь про загиблий в Ірані екіпаж

Українські пілоти літака МАУ, який розбився в Ірані, ні в чому не могли помилитися, навіть якби були дилетантами. Таку заяву зробив президент МАУ Євген Дихне в інтерв'ю LB.ua, передають Патріоти України.

"Наші льотчики, пілоти цього рейсу, мали надзвичайно високу кваліфікацію і безпроблемно могли посадити лайнер навіть на одному двигуні, це ніколи не викликало б у них будь-якої складності", – запевнив він.

"Також там був пілот-інструктор. Це людина, яка не тільки сама літає, а ще навчає інших, як поводитися в тій чи іншій складній ситуації. Наші пілоти неодноразово виконували заходи й виходи з аеропорту Тегерана – МАУ літає туди шостий рік", – сказав президент МАУ.

"Інформацію про ДНК підганяють заднім числом": Багато акцентів у справі Аміни Окуєвої перекручені, - експерт

субота, 18 січень 2020, 15:45

Замовники, швидше за все, знайдені не будуть. Чи побачимо об'єктивність та неупередженість у розслідуванні справи про вбивстводобровольця АТО Аміни Окуєвої - зараз важко говорити. Її багато в чому міфологізують. І багато акцентів у справі перекручені н...

Хіти тижня. "Спасибо всем, кто все ж увидел суть": Ломаченко написав вірша на своє виправдання (відео)

субота, 18 січень 2020, 13:00

Боксер сказав, що суть відео з російськими спецпризначенцями, яке він опублікував на своїй сторінці в Instagram, була не в російському прапорі. Український чемпіон Василь Ломаченко через два дні після скандалу з релігійним відео, в якому на кадрах пока...