"На борту був інструктор": У МАУ розкрили несподівану деталь про загиблий в Ірані екіпаж

Українські пілоти літака МАУ, який розбився в Ірані, ні в чому не могли помилитися, навіть якби були дилетантами. Таку заяву зробив президент МАУ Євген Дихне в інтерв'ю LB.ua, передають Патріоти України.

"Наші льотчики, пілоти цього рейсу, мали надзвичайно високу кваліфікацію і безпроблемно могли посадити лайнер навіть на одному двигуні, це ніколи не викликало б у них будь-якої складності", – запевнив він.

"Також там був пілот-інструктор. Це людина, яка не тільки сама літає, а ще навчає інших, як поводитися в тій чи іншій складній ситуації. Наші пілоти неодноразово виконували заходи й виходи з аеропорту Тегерана – МАУ літає туди шостий рік", – сказав президент МАУ.

Можна сміливо мандрувати? Перша країна в Європі фактично здолала коронавірус

понеділок, 25 травень 2020, 10:12

У Чорногорії більше не залишилося хворих на коронавірус, а впродовж 20 днів не фіксували нових випадків захворювання. Водночас країна поки не поспішає офіційно проголошувати перемогу над хворобою, передають Патріоти України. Інститут громадського здоро...

Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

понеділок, 25 травень 2020, 10:06

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19. Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створ...