Пінгвіни-монстри: Вчені показали, хто населяв 40 млн років тому територію США

Хоча плотоптеріди виглядали дуже схожими на гігантських пінгвінів, глибокий аналіз показав, що вони насправді більш тісно пов'язані з сучасними олушами і бакланами.

Величезні "пінгвіни-монстри", які, жили в Новій Зеландії 62 мільйони років тому, мали двійників, які бродили по території США. Про це йдеться в новому дослідженні новозеландських вчених, які також знайшли докази існування гігантських істот, схожих на пінгвінів, в Японії і Канаді. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України.

Вчені порівняли скам'янілі кістки з Нової Зеландії і останки, знайдені ними у більш молодих птахів Північної півкулі, які з наукової точки зору називають плотоптерідами. Пол Скофілд, куратор Кентерберійського музею в Новій Зеландії, заявив, що ці птахи еволюціонували в різних півкулях Землі.

"Плотоптеріди виглядали як пінгвіни, вони плавали як пінгвіни, вони, ймовірно, їли як пінгвіни, але вони не були пінгвінами", - наголосив Скофілд.

Останки найраніших відомих пінгвінів, деякі з яких були колосального зросту - у 5 футів, були знайдені в Вайпарі (Північний Кентербері) на території сучасної Новій Зеландії. Вчені вважають, що ці стародавні пінгвіни проживали в тропічних морях, які колись оточували це місце, від 37 до 34 мільйонів років тому.

Той факт, що стародавні птахи були такими схожими, незважаючи на відстань і мільйони років, дійсно привернув увагу вчених до цього дослідження. Вони дійшли висновку, що у обох типів птахів були довгі дзьоби з прорізами ніздрів, а також схожі крила, груди і плечові кістки.

"Що примітно в усьому цьому, так це те, що плотоптеріди і стародавні пінгвіни розвивали ці загальні риси незалежно. Це приклад того, що ми називаємо конвергентною еволюцією, коли у віддалено пов'язаних організмів розвиваються подібні морфологічні ознаки в подібних умовах навколишнього середовища", - заявила Ванесса Де П'єтро, ще один охоронець Кентерберійського музею.

Хоча плотоптеріди виглядали дуже схожими на гігантських пінгвінів, глибокий аналіз показав, що вони насправді більш тісно пов'язані з сучасними олушами і бакланами. Це дослідження було опубліковано в журналі зоологічної систематики та еволюційних досліджень. Скам'янілості гігантських пінгвінів Нової Зеландії в даний час виставлені в Кентерберійському музеї.

Дочка глави сільради та кальянщик: Подробиці про молоду пару, яку вбили в квартирі в центрі Маріуполя (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:30

Загибель 19-річної дівчини і 23-річного хлопця, тіла яких виявили 27 лютого в орендованій квартирі в Маріуполі, потроху обростають чутками. Поліція поки тримає паузу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт міста Маріуполь. За словами...

Хіти тижня. Очам важко повірити: Батько зафільмував, як "привид" затягує його дитину під ліжко (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 13:00

В мережі став надзвичайно популярним відеоролик з дитячої кімнати, на якому показано, як якась незрозуміла сила начебто тягне дитину під ліжко. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За словами Джоша - батька дівчинки, він зафіксував ж...