Піренейське "пекло": В Іспанії від коронавірусу вмирають майже по тисячі людей на добу

У середу, 1 квітня, в Іспанії кількість хворих COVID-19 перевищила 100 тисяч осіб, а померли від коронавірусу вже понад 9 тисяч людей. Про це повідомляє El Pais, передають Патріоти України.

За даними міністерства охорони здоров'я Іспанії, загальна кількість інфікованих в країні зросла до 102 тисяч 136 осіб. За останню добу було виявлено ще 7 тисяч 719 інфікованих коронавірусом.

Разом з тим, вже п'ятий день поспіль кількість летальних випадків в Іспанії щодня перевищує 800 осіб. Так, з початку пандемії в країні зареєстровано більше 9 тисяч летальних випадків.

Близько 22 тисяч 600 осіб вилікувалися від коронавіруса і були виписані з лікарень. Ще близько 6 тисяч людей потребують інтенсивної терапії.

Тільки за останню добу в Іспанії померли 864 хворих COVID-19, що є рекордним показником з моменту спалаху вірусу. Таким чином, загальна кількість померлих зросла до 9 тисяч 53 осіб.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...