Піренейське "пекло": В Іспанії від коронавірусу вмирають майже по тисячі людей на добу

У середу, 1 квітня, в Іспанії кількість хворих COVID-19 перевищила 100 тисяч осіб, а померли від коронавірусу вже понад 9 тисяч людей. Про це повідомляє El Pais, передають Патріоти України.

За даними міністерства охорони здоров'я Іспанії, загальна кількість інфікованих в країні зросла до 102 тисяч 136 осіб. За останню добу було виявлено ще 7 тисяч 719 інфікованих коронавірусом.

Разом з тим, вже п'ятий день поспіль кількість летальних випадків в Іспанії щодня перевищує 800 осіб. Так, з початку пандемії в країні зареєстровано більше 9 тисяч летальних випадків.

Близько 22 тисяч 600 осіб вилікувалися від коронавіруса і були виписані з лікарень. Ще близько 6 тисяч людей потребують інтенсивної терапії.

Тільки за останню добу в Іспанії померли 864 хворих COVID-19, що є рекордним показником з моменту спалаху вірусу. Таким чином, загальна кількість померлих зросла до 9 тисяч 53 осіб.

Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...

Будьте обережні! Аферисти придумали нову схему шахрайства з СІЗО (відео)

середа, 3 червень 2020, 8:30

Аферисти дурять продавців і покупців в інтернеті. В Україні активізувалися шахраї. Аферисти організували колл-центр прямо в слідчому ізоляторі. Ув'язнені мали технічну підтримку і були навчені обманювати продавців в інтернеті та їх покупців, передають ...