"Песець підкрався…": Автохамів почали штрафувати за порушення правил паркування у київських дворах

У Києві почали штрафувати власників автомобілів, які припарковані у дворах жилих будинків неналежним чином. Відповідний рейд провела Інспекція з паркування 14 квітня. Після демонтажу на теренах району навкруги зелених зон огороджувальних бар’єрів, облаштованих мешканцями зі спрацьованих шин, що є токсичними і становлять загрозу життю людей і шкоду екології навколишнього середовища, нечемні водії не втримуються від спокуси припаркувати власний транспорт на цих зонах, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ Паркувальний".

Також у "Києві паркувальному" нагадали, що транспортні засоби, власники яких грубо та систематично порушують правила паркування та залишають автомобілі на зелених зонах, можуть бути евакуйовані на штрафні майданчики.

Відповідно до підпункту 9.6.11 Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051, на території об’єктів благоустрою зеленого господарства забороняється: влаштовувати зупинки пасажирського транспорту та паркувати автотранспортні засоби на газонах, клумбах та інших озеленених територіях. Пунктом 17.4.5 зазначених правил контроль за дотриманням вимог чинного законодавства, пов’язаного з паркуванням транспортних засобів на тротуарах, зелених зонах, в зоні дії забороняючих дорожніх знаків, створенням перешкод для утримання та прибирання об’єктів і елементів благоустрою, здійснюється працівниками Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Національної поліції України у м. Києві чи іншими визначеними Київською міською радою органами.

Згідно з правилами дорожнього руху, газон — це ділянка однорідної території з дерновим покривом, який штучно створюють завдяки посіву й вирощуванню трав (переважно багаторічних злаків).

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...