"Піщаний диявол": під Одесою зняли на відео потужний вихор

Існує такий вихор відносно недовго - до 2 хвилин.

Біля Національного природного парку "Тузловські лимани" в Одеській області велоактивісти помітили та зняли на відео пиловий вихор. Це природне явище в англомовних країнах також називають "пиловий диявол"(dust devil. - ред.). Відео опублікували у Telegram-каналі "Думская", передають Патріоти України.

Про пилові вихори відомо, що вони виникають у сонячну спекотну погоду - коли земля добре прогрівається. Природне явище зазвичай має висоту 10-20 м та діаметр 1,5-2 м. Існує такий вихор відносно недовго - до 2 хвилин.

Вихор закручує повітря та піднімає з землі пил, дрібні камінці, сухі залишки рослин тощо. Всередині вихора повітря рухається зі швидкістю 8-10 м/с, а то й більше.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...