
На Житомирщині поліція розслідує обставини загибелі 18-річної дівчини, яка 18 вересня пішла на прогулянку і не повернулася додому. Наступного дня її знайшли мертвою зі слідами насильницької смерті, передають Патріоти України.
Про це повідомляє поліція Житомирської області. За фактом умисного вбивства відкрито кримінальне провадження.
"19 вересня близько 11:30 до поліції надійшло повідомлення про виявлення неподалік від села Гальчин Андрушівської громади тіла 18-річної місцевої жительки зі слідами насильницької смерті. Про зникнення дівчини напередодні правоохоронців проінформувала її мати", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що тіло 18-річної дівчини виявили на околиці села. За словами матері, яка повідомила про зникнення доньки увечері 18 вересня, дівчина пішла на прогулянку і до певного часу спілкувалась з рідними по телефону. Коли ж зв'язок з нею увірвався, мати звернулась до правоохоронців.
"На місці виявлення тіла дівчини нині працюють слідчо-оперативні групи ГУНП та Бердичівського РВП. Фахівці зафіксували наявність ознак насильницької смерті. Нині тривають першочергові заходи поліції щодо з'ясування обставин. Проводиться огляд місця події, правоохоронці збирають відомості про кримінальне правопорушення та опитують жителів села", – повідомили у поліції Житомирської області.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...