
Італієць через сварку з дружиною пройшов 450 кілометрів та порушив комендантську годину. Про це пише видання Wanted in Milan. Курйозна ситуація сталася з 48-річним мешканцем Комо, якого вже прозвали "італійським Форестом Гампом", передають Патріоти України.
Так, чоловік посварився зі своєю дружиною та вирішив прогулятися. Він попрямував з Комо у бік Болоньї, і через кілька днів опинився вже у приморському місті Фано, де його затримали за порушення карантину.
За даними правоохоронців, чоловік «безпричинно бродив вулицями о другій ночі» і порушив комендантську годину, яка була введена у місті через пандемію коронавірусу.
Затриманому італійцю виписали штраф у 400 євро за порушення карантину, а сам він пояснив, що навіть не помітив, як далеко пішов від будинку.
"Я у нормі, просто трохи втомився", — заявив затриманий та додав, що під час "подорожі" його підгодовували доброзичливі незнайомці. Дружина, з якою він посварився, написала заяву про зникнення 48-річного коханого. Порушника нагодували та тимчасово поселили у готель, куди на наступний день за ним приїхала жінка.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...