Пішов в автошколу та не повернувся: Під Кропивницьким зник ветеран АТО

У місті Знам'янка Кіровоградської області 11 травня без вісті пропав 42-річний боєць АТО Сергій Ільющенков. Чоловік вийшов з дому в обід і не повернувся. Про те, що чоловік зник, розповіла дружина бійця Ірина, повідомляють Патріоти України.

Ільющенков брав участь в антитерористичній операції в складі 57-ї бригади. Після повернення із зони АТО він працював у військовій частині А1201 в селі Богданівка Знам'янського району. У день зникнення захисник повернувся додому після чергування. Потім він взяв велосипед і відправився в місцеву автошколу, де навчався.

Дружини бійця на той момент вдома не було. Чоловік розповів тещі, що йому зателефонували з автошколи і сказали прийти до 12 години дня. "Він вже вийшов за хвіртку, але згадав, що не взяв ключ від протиугінного замка, тому повернувся за ключем, взяв, а потім сів і поїхав. Після того ми його не бачили. Вже ввечері ми занепокоїлися, що його довго немає", - розповіла дружина.

Однак коли жінка приїхала в автошколу їй сказали, що ніяких занять в цей день не було і Ільющенкова ніхто не бачив. Вдома залишилися паспорт, військове посвідчення, жетони, одяг, годинник, телефон захисника. За словами місцевих поліцейських, ніяких кримінальних подій в день зникнення АТОШника не було. Вночі в день зникнення чоловіка до його дружини прийшли правоохоронці і оформили заяву про зникнення чоловіка. Були перевірені не тільки посадки, а й занедбані будівлі, ліс неподалік від будинку.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...