Пішов з життя Народний артист України, актор театру та кіно Олександр Гетманський

В останні роки актор хворів і не виходив на сцену

 Олександр Гетманський

У ніч проти суботи, 1 квітня, після тривалої хвороби пішов у вічність народний артист України Олександр Миколайович Гетманський. Про це повідомляє Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки.

«Олександра Миколайовича буде поховано в селищі Високий Харківського району Харківської області. Відспівування відбудеться у Свято-Ільїнському храмі селища Високий у понеділок з 12 до 14 години», – сказано в дописі.

Відомо, що в останні роки актор хворів і не виходив на сцену.

У кіно почав зніматися з 1994 року, дебютувавши в ролі Нутто, коханця Меї, у фільмі «Кілька любовних історій».

У 2000-х активно грав у телесеріалах. Мав головні ролі у проектах «Вишивальниця в сутінках» (Драган), «Хто кому хто» (Іван Миколайович), «Запитайте у осені» (Сергій), «Було у батька два сини» (Микола Петрович Бойцов). Також помітними стали роботи у стрічках «Дивне Різдво» (Георгій Самойлов), «Горобини грона червоні» (Ліпатов), «Синдром дракона» (Микола Миколайович), «Особисте життя слідчого Савельєва» (Матвій Ігорович), «Провідниця» (Бабурін), «Папарацци» Юрій Петрович Соболєв), «Чужі рідні» (Сергій Петрович Боровиков), «Я теж його люблю» (Антон Петрович), «З мене вистачить» (Тихонов).

Олександр Гетманський народився у Харкові 22 січня 1960 року. У 1976 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого (курс Миколи Рушковського). У 1980 році закінчив акторський факультет (курс Олександра Сердюка) Харківського інституту мистецтв.

У 1980-1995 роках працював актором Київського театру юного глядача. У 1995 році Олександр Гетманський перейшов до Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 2004 року він актор Київського національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки.

Основні спектаклі у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки: «Весь Шекспір – за один вечір», «Дон Кіхот. 1938 р.», «Ледь мерехтить примарна сцена», «Занадто одружений таксист», «Дядечків сон», «Удаваний хворий», «Вишневий сад» — Гаєв Леонід Андрійович, «Прибуткове місце» — Яким Якимович Юсов (за однойменною п'єсою Островського).

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...