"Пішов, закрив двері і більше не прийшов в цю квартиру. Він помер, і ми навіть не поговорили": Алфьорова розповіла про хворобливий розрив з Олександром Абдуловим

Ірина Алфьорова та Олександр Абдулов були в шлюбі майже 20 років, з середини 70-х до початку 90-х. Актори вважалися однією з найкрасивіших і найміцніших пар радянського кіно, але не змогли уникнути розставання. Чому стався розрив, як Ірина Іванівна переживала крах особистого життя і що допомогло їй "помститися" екс-чоловікові, артистка розповіла в програмі Андрія Малахова, передають Патріоти України.

Спершу артистка намагалася приховати емоції за посмішкою, активно жестикулюючи, і навіть сміялася, розповідаючи про розрив з колишнім коханим. Однак, коли Олена Проклова заявила, що знаменитий актор до останніх днів життя любив Алфьорову, та не змогла приховати болю. Посмішка зникла з обличчя Ірини Іванівни. Актриса сказала, що звинувачує екс-дружину в розриві відносин.

"Він пішов, закрив двері і більше він не прийшов в цю квартиру. І все. Він помер. І ми навіть не поговорили. Жодного разу", - насилу згадує Ірина Алфьорова.

Хоча шанс поговорити по душах у колишніх чоловіка і дружини був: вони грали в кіно і разом виходили на сцену в театральних постановках. Але зруйнований шлюб не обговорювали і склеїти його не намагалися. Навіть коли Абдулов дізнався про свій смертельний діагноз, екс-подружжя не зблизилися.

"Всі люди різні. З Сашею взагалі нічого не можливо. Він пішов і пішов. Все", - пояснила артистка Андрію Малахову. Розлучення Ірина Іванівна переживала важко. "Лежала і вмирала", - так вона сама описує свій стан.

Подолати переломний момент їй частково допоміг Олександр Сєров - і з цим епізодом в житті артистки пов'язаний найяскравіший спогад. Через чотири дні після розставання з Абдуловим Алфьоровій подзвонив Сєров і запропонував знятися в його кліпі "Ти мене любиш". З творчістю виконавця Ірина знайома не була, але погодилася на зустріч - домовилися, що Сєров забере її з театру. І жінку чекав сюрприз: співак приїхав на її спектакль на "Мерседесі", що помітили колеги Алфьорової і зокрема Олександр Адбулов.

"Я випурхнула - стоїть "Мерседес", красивий-красивий Саша відкриває двері. Настільки це була приголомшлива картинка, що Абдулов просто все кинув. Дуже мені допоміг [цей випадок], помста була здійснена", - посміхалася Ірина Іванівна. Але все ж вона шкодує, що розмова з колишнім чоловіком не відбулася.

Також актриса підкреслила, що вважає своїм головним успіхом у житті зустріч з нинішнім чоловіком, актором Сергієм Мартиновим. Пара разом вже майже 30 років. Вона заявила, що цінує в обранцеві здатність захищати, якої не було у Абдулова.

Хіти тижня. Степанов привіз з Індії невідомо що: Авторитетний український інфекціоніст заявила, що не щеплюватиметься вакциною Covishield

середа, 3 березень 2021, 4:00

Головна інфекціоністка Вінниччини Лариса Мороз, яка майже рік тому розробила перший в Україні протокол лікування коронавірусу, каже, що не буде щеплюватись вакциною Covishield, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. "Ця вакцина почина...

Хіти тижня. "Можна з упевненістю сказати": Вчені розгадали "код да Вінчі" (фото)

середа, 3 березень 2021, 0:10

Міжнародна група вчених під керівництвом професора Політехнічного університету в Мілані П'єра Джорджіо Рігетті стверджує, що розгадала загадку стилю художника Леонардо да Вінчі.Про це повідомляє видання "ТАСС" з посиланням на одного з учасників проєкту...