"Пісяючий кіт": Українська школярка подарувала королівській родині з Бельгії статую (фото)

За словами Ксенії Збишко, проєкт «Пісяючий кіт» з’явився після її перебування у бельгійському місті Антверпен.

Київська школярка, 11-річна Збишко Ксенія подарувала королівській сім’ї з Бельгії створену дівчинкою статую-фонтан «Пісяючого кота». Про це Ксенія повідомила у своєму Instagram, передають Патріоти України.

Зокрема, такий подарунок киянка зробила з нагоди 400-річчя з дня встановлення статуї-фонтану «Пісяючого хлопчика». «Вітаю Вас з Національним святом – Днем Королівської династії Бельгії (Dynasty Day / Fête de la Dynastie), Днем Королівської сім’ї. Оскільки у цьому році виповнюється 400 років з дня встановлення статуї-фонтану Пісяючий хлопчик (Manneken Pis, Petit Julien), з нагоди свята дарую Вам від себе створену мною статую-фонтан Пісяючий кіт (Chat Pis)», – йдеться у пості.

За словами Ксенії, проєкт «Пісяючий кіт» з’явився після її перебування у бельгійському місті Антверпен. «25.06.2017 року я відвідала бельгійське місто Антверпен, це якраз був День мого народження. Я була вражена і приголомшена красою та поєднанням минулого та сучасного втілення мистецтва у повсякденне життя. І саме у цей день я прийняла участь у щорічній виставці-ярмарку Ламбер Мон Мартр Музею (Lamber Montmartre Musee). З цими враженнями я приступила до втілення у життя моєї мрії. Так народився проект Пісяючий кіт (Chat Pis), якого так не вистачає на мою думку у сім’ї шедеврів світової культури: Пісяючого хлопчика (Manneken Pis, Petit Julien), Пісяючої дівчинки (Jeanneke Pis) та Пісяючого собаки (Chien Pis)», – зазначила школярка.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...