Після отруєння впав у кому: У Туреччині помер український моряк, йому було лише 26 років

Українській моряк 12 грудня помер у лікарні в Туреччині після кількох тижнів у реанімації. В лікарню він потрапив ще 28 листопада з отруєнням, передають Патріоти України.

Відомо, що моряк вантажного судна спершу нібито випив горілки, а потім дезінфектор. Чоловіка забрали до лікарні Самсуна, біля берегів якого було судно.

Моряк був у комі

26-річний українець Максим Стовба служив на судні, яке перевозило пшеницю до Туреччини під прапором іноземної держави. Опинившись у лікарні після отруєння, чоловік впав у кому. Лікарі намагалися його врятувати, але це не допомогло. Українським моряк помер у реанімації.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....