Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега.

Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав дістатися до берега, передають Патріоти України з посиланням на Seafarers Journal.

Відзначається, що НП сталася, коли судно проходило річку Дон. Втікачем виявився кок судна - 38-річний громадянин України. Чоловіка дивом вдалося врятувати береговій охороні.
Моряк в момент порятунку знаходився в неадекватному стані. Співробітники поліції Ростовської області затримали втікача. Найближчим часом моряка екстрадують в Україну.
Капітан молдавського судна заявив, що кок раніше знаходився у п'ятиденному запої.

Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:45

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. ...

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.