Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега.

Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав дістатися до берега, передають Патріоти України з посиланням на Seafarers Journal.

Відзначається, що НП сталася, коли судно проходило річку Дон. Втікачем виявився кок судна - 38-річний громадянин України. Чоловіка дивом вдалося врятувати береговій охороні.
Моряк в момент порятунку знаходився в неадекватному стані. Співробітники поліції Ростовської області затримали втікача. Найближчим часом моряка екстрадують в Україну.
Капітан молдавського судна заявив, що кок раніше знаходився у п'ятиденному запої.

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...