Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега.

Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав дістатися до берега, передають Патріоти України з посиланням на Seafarers Journal.

Відзначається, що НП сталася, коли судно проходило річку Дон. Втікачем виявився кок судна - 38-річний громадянин України. Чоловіка дивом вдалося врятувати береговій охороні.
Моряк в момент порятунку знаходився в неадекватному стані. Співробітники поліції Ростовської області затримали втікача. Найближчим часом моряка екстрадують в Україну.
Капітан молдавського судна заявив, що кок раніше знаходився у п'ятиденному запої.

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...