Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега.

Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав дістатися до берега, передають Патріоти України з посиланням на Seafarers Journal.

Відзначається, що НП сталася, коли судно проходило річку Дон. Втікачем виявився кок судна - 38-річний громадянин України. Чоловіка дивом вдалося врятувати береговій охороні.
Моряк в момент порятунку знаходився в неадекватному стані. Співробітники поліції Ростовської області затримали втікача. Найближчим часом моряка екстрадують в Україну.
Капітан молдавського судна заявив, що кок раніше знаходився у п'ятиденному запої.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...