
У Чернівцях госпіталізували ще одного пацієнта з підозрою на коронавірус. Про це сьогодні повідомила пресслужба Чернівецької обласної держадміністрації на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Чоловіка, який із 21 лютого подорожував по Італії, госпіталізували в інфекційне відділення обласної лікарні у Чернівцях. "За даними епідрозслідування, у мандрівці та під час повернення додому 26 лютого почувався добре. На підвищену температуру та першіння у горлі чоловік скаржиться відучора. Госпіталізували його машиною екстреної медичної допомоги. Розпочато вірусологічне обстеження пацієнта", – ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, цього тижня у Чернівцях з підозрою на коронавірус госпіталізували двох місцевих жителів, які перебували в Італії та могли контактувати із носіями вірусу. Обоє пацієнтів самостійно звернулися до обласної лікарні зі скаргами на підвищену температуру. Раніше до села Долиняни повернулась місцева родина Думанських, які перебували в Китаї з метою лікування дитини, їх також госпіталізували з підозрою на коронавірус.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...