
Місто Торецьк у Донецькій області залишилося без електропостачання через аварію. Електрики немає також на насосній станції 3 підйому каналу КП «Компанія Вода Донбасу» і на Авдіївському коксохімічному заводі. Про це в четвер, 3 вересня, повідомили на сайті Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, передають Патріоти України.
Зазначається, що зупинилося електропостачання через вибух трансформатора напруги на підстанції НЕК «Укренерго» Центральна-330 кВ. При цьому в ОДА підкреслили, що вибух трансформатора не пов'язаний з бойовими діями. Там запевнили, що насосна станція 3 підйому каналу Сіверський Донець - Донбас буде частково заживлена від підстанції 35 кВ 3 Підйом. Авдіївський коксохімзавод буде заживлено по резервній лінії. Населенню Торецька електропостачання планується відновити після завершення аварійно-відбудовних робіт на підстанції НЕК «Укренерго» Центральна-330 кВ.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...