"Після проведеного соцопитування почалася масова хвиля маніпуляцій про те, що українці готові до будь-яких поступок стосовно Донбасу", - журналіст

Припиняємо бомбардувати масову свідомість українців маніпуляціями про начебто "готовність помиритися" з Росією та йти на капітуляцію.

Журналіст Гоша Тихий заявив про те, що після проведеного соцопитування в суспільстві почалася нова хвиля маніпуляцій за його результатами. Про це він написав у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Тихий зазначив: "Нова хвиля маніпуляцій про соцопитування, у яких начебто українці готові миритися та йти на поступки заради миру. Особливо сумно спостерігати, як таке вчергове поширюють колеги, які мусили би фахово працювати з інформацією.

Інструкція:

1. Бачите емоційний заголовок про готовність майже половини українців на автономію Донбасу заради припинення війни.

2. Заходите на сайт соціологічної компанії, знаходите презентацію самого дослідження.

3. Читаєте формулювання питань та порівнюєте з іншими питаннями та відповідями.

4. Виявляється, що питання на яке 49,5% відповіли "впевнені, що підтримали" чи "скоріше підтримали" сформульоване так:

"Чи підтримали б Ви рішення про надання автономії в складі Украіїни непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі?".

Опустимо зараз дискусії про доречність такого формулювання, я не соціолог, щоб давати оцінку.

5. Дивимося відповідь на питання:

"Який варіант розв`язання проблеми непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей Ви
підтримуєте?".

Надання цим територіям особливого статусу, який передбачає автономію в складі України
37% у червні. У травні аналогічна відповідь була 39,9%, тобто підтримка цього варіанту падає. Цей показник майже незмінний протягом останніх років 3-4.

6. Припиняємо бомбардувати масову свідомість українців маніпуляціями про начебто готовність помиритися з Росією та йти на капітуляцію просто поки тривають обстріли та на Сході щотижня ллється кров".

"Они вырезают из наших ребят внутренние органы, дают нашим детям в оккупации в руки оружие, глумятся над нашей "Небесной сотней". Они нас ненавидят", - Кудренко про неможливість діалогу з "ЛДНР"

понеділок, 16 грудень 2019, 15:15

"Главное, что мы начали общаться" (с). Они вырезают из наших ребят внутренние органы. Вот такой плевок в сегодняшнее украинское лицо - нате, не обляпайтесь. И ты еще вчера знал, что им ответят. Пусть негласно", - пише у своєму блозі Олена Кудренко, пер...

"Он не может нормально организовать даже свой рабочий день": Волонтерка заступилася за музиканта, якого звинувачують в організації вбивства Шеремета (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 14:57

Волонтерка, Герой України Олена Шевцова розповіла про знайомство з військовим і музикантом Андрієм Антоненком (Riffmaster), якого підозрюють в організації вбивства журналіста Павла Шеремета, передають Патріоти України. "Я давно знаю Андрія. В душі він...