Після ряду "засад" трохи поталанило: Зірка Нідерландів не зіграє проти України на Євро

Головний тренер збірної Нідерландів Франк Де Бур повідомив, що 21-річний захисник Маттейс де Лігт не встигне відновитися до матчу з Україною на груповому етапі Євро-2020, зазначають Патріоти України.

"Дуель з Україною пройде трохи зарано для Маттейса. Ми не хочемо ризикувати. У нас є ще 2 матчі в групі після цього.

Якби це було дуже важливо, ми могли би піти на ризик. Він дуже близький (до повернення - прим.), І ми очікуємо цього в наступній зустрічі", - сказав Де Бур на прес-конференції.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...