Після такого у багатьох відіб'є думки про ліс: Дмитро Комаров показав зворотну сторону своїх пригод

Автор проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров більшу частину часу проводить у подорожах. Йому доводиться знімати в різних екстремальних умовах, далеко від цивілізації та комфорту. У пошуках чергового цікавого сюжету, ведучий переночував у лісі та показав "специфіку професії".

Мандрівник опублікував в Instagram фото, на якому зображений з покусаним обличчям. "Комарі і гедзі люблять попити кров Комарова. Працюємо. Укуси - не перешкода! Знімаємо для вас круті програми", - написав ведучий. І пообіцяв глядачам цікавий випуск: "Обіцяю, що ми вас здивуємо. І покажемо те, що ще не показували".

У коментарях тут же взялися співчувати ведучому, в тому числі й його колеги. На публікацію відреагували Володимир Остапчук, Надя Дорофєєва, Володимир Дантес, Олександр Педан та інші.

Анатолій Анатоліч вирішив пожартувати під постом, але його гумор не оцінили. "Схожий на мене у мій звичайний ранок", - написав ведучий, який отримав у відповідь негативні реакції.

Був не тільки відомим поетом: Помер Дмитро Павличко

неділя, 29 січень 2023, 20:42

На 94-му році життя помер відомий український поет, громадсько-політичний діяч, колишній нардеп і дипломат, Герой України Дмитро Павличко. Про це повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський у Facebook, передають Патр...

На Київщині електрогенератор убив відразу кількох людей

неділя, 29 січень 2023, 20:00

У селі Княжичі під Києвом 3 людини загинули від отруєння чадним газом в результаті неправильної експлуатації електрогенератора. Про це повідомив голова обласного управління поліції Андрій Нєбитов, передають Патріоти України. "У приватному будинку в Кня...