Після тривалої хвороби: Помер автор "Піратів Карибського моря"

У Лос-Анджелесі помер сценарист і телепродюсер Джей Волперт, який прославився створенням фільму "Пірати Карибського моря". Про це повідомляє Deadline, передають Патріоти України.

Кінематографіст помер 3 січня, але про це стало відомо лише зараз. Волперту було 79 років. Протягом тривалого часу він боровся із хворобою Альцгеймера.
Окрім "Піратів Карибського моря", продюсер виступив автором сценарію "Графа Монте-Крісто", який вийшов на екрани у 2002 році. Також він продюсував шоу «Нова ціна — вірна і Whew!» і працював над кількома серіалами.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...

Критичний для ЗАЕС рівень води у Каховському водосховищі може бути досягнутий протягом двох днів, - МАГАТЕ

четвер, 8 червень 2023, 10:30

Після підриву дамби Каховської ГЕС в "Укргідроенерго" зазначали, що вода з водосховища необхідна для систем безпеки Запорізької АЕС, на якій досі знаходяться окупанти. А у МАГАТЕ вважають, що за кілька днів рівень води у Каховському водосховищі не даст...