Після удару по "Охматдиту": Росія в ООН влаштувала святковий обід, де головною стравою була котлета по-київськи


Росія в ООН влаштувала святковий обід, де головною стравою була котлета по-київськи

Після засідання Ради безпеки ООН, на якому обговорювали російський ракетний удар по дитячій лікарні "Охматдит", РФ влаштувала обід з нагоди свого президентства в Радбезі, передають Патріоти України.

Оосновною стравою в меню зазначено котлету по-київськи з картопляним пюре. Постпред України при ООН Сергій Кислиця: "Моральна деградація російської дипломатії очевидна. Наступного тижня до Нью-Йорка також допустять шефа Небензі Лаврова, відтак рівень токсичності у штаб-квартирі ООН ще більше зросте.Добре, що йому хоч не дозволяють вільно пересуватися далі від радіуса, встановленого владою США".

фото: Укрінформ

Меню обіду з нагоди президентства РФ в Радбезі ООН, фото: Укрінформ

Ще деталі: За словами Кислиці, спілкування за службовою необхідністю з російським постпредом Небензею стає для багатьох дипломатів нестерпним.

На засіданні Радбезу Кислиця зазначив, що обід, який організувала Росія, оплачений кривавими грошима. Дипломат заявив, що не розуміє, як можна потискати руку Небензі й приймати запрошення на обід з ним, оплачений кривавими грошима.

Чи оштрафують людину, яка оновила дані, але ВЛК не пройшла: У Міноборони дали пояснення

неділя, 14 липень 2024, 20:45

Військовозобов'язані повинні оновити свої дані до 16 липня. В іншому разі, порушникам загрожує покарання. Чи буде оштрафована людина, яка оновила свої дані, але ВЛК не пройшла - пояснив директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони Украї...

Чи будуть автоматичні штрафи за неоновлення даних у ТЦК? У Міноборони дали відповідь

неділя, 14 липень 2024, 20:32

Автоматичних штрафів для громадян, які не оновлять свої військово-облікові дані до 16 липня, не передбачається. Про це повідомив директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк, передають Патріоти України. Посадовець нагадав, щ...