"І хоча нібито все написано такими простими фразами, але головна ідея звісно не в тому, що хтось буквально вважає зрадою, якщо в тебе немає вус, як у Тараса Шевченка чи якщо ти сало не єси. Безглуздо зараз розбирати кожен рядок і намагатись пояснити, що хтось щось не так зрозумів, що це гіпербола чи ще щось. Це пісня, а не прес-реліз, політична заява чи відповідь на запитання в інтерв'ю", – сказав Сергій.
Додав, що ця пісня не є висміюванням української ідентичності.
"Ті, хто звинуваючують мене в тому, що я цією піснею якось розколюю суспільство, точно не слухали жодної з моїх попередніх пісень. Протягом останніх двох років я випустив десь 15 штук з об'єднуючими меседжами... Виходить більш об'єднуючі не ті пісні, які прославляють звитяги та найкращі якості українців, а ті, де можна знайти "зраду", – заявив Бабкін.
Музикант пояснив, що опублікував трек на YouTube для своїх однодумців.
"Це не радіо в маршрутці, якщо не хочеш слухати – не слухай. Але тисячі людей, яким було начхати на всі інші пісні, прийшли і написали, що пісня і я – лайно. І що як я можу, якщо я не на фронті, не в Харкові, не в Україні, а хоч би й в Україні, неважливо, якщо я тварюка, яка щось не те співає. Я буду далі співати, писати пісні і грати концерти, бо є люди яким це потрібно. Я буду далі віддавати свої гроші на ЗСУ, тому що я так хочу. Тому що це потрібно мені, тому що я відчуваю відповідальність за тих, хто на мене розраховує. Це і є мій вклад у перемогу над руснею", – пояснив артист.
На останок Бабкін вибачився перед військовим, якому його трек не сподобався. Він написав: "Було б дуже болісно, якби моєю піснею обурилися захисники. Я, перед тим як писати, гортав ці сотні коментарів, щоб перевірити чи є там хлопці, які мають більше за всіх прав обурюватись. Знайшов одного, якого образили рядки пісні. Я хочу вибачитися перед ним. Вибач друже, хоч ти це мабуть і не прочитаєш".
В Україні планують різко збільшити виплати при народженні дитини. В Верховній Раді зареєстрували одразу два законопроєкти: обидва передбачають збільшення першої виплати в 2-2,5 разів, передають Патріоти України. Документи опубліковано на сайті Ради. За...
Дефіцит у Радянському союзі був настільки поширеним явищем, що на нього перестали звертати увагу. Проте, люди, котрі мали гроші та зв’язки, все ж таки могли собі дозволити придбати продукти більш високої якості, ніж інші. FoodOboz вирішив розібратись, ...