
У Києві на вулиці Пухівській автомобіль ГАЗ в'їхав у опору лінії електропередач, внаслідок чого сталося аварійне відключення мережі "ТЕЦ-6", що живить Лівий берег Києва, зазначають Патріоти України.
Деталі: Як повідомляють ДТЕК Київські електромережі, о 9 ранку сталося аварійне відключення транзитної високовольтної мережі 110 кВ "ТЕЦ-6".
Дослівно: "Наші спеціалісти наразі займаються оперативними перемиканнями на інші лінії, щоб розпочати ремонт аварійної. Побутові та соціально важливі інфраструктурні об'єкти Лівого берега зі світлом.
Відновлювальні роботи триватимуть протягом двох днів. У разі необхідності відключення клієнтів для виконання робіт ми будемо інформувати додатково".
Більше деталей: Як повідомляє патрульна поліція Києва, аварія сталася на вулиці Пухівській під час буксирування автомобіля ГАЗ із застосуванням жорсткого зчеплення. Останній відірвався та в'їхав у опору лінії електропередач і суттєво її пошкодив.
Внаслідок ДТП стався обрив дротів під напругою. Вулицю перекрито в обох напрямках.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...