Півфінал Євро з футзалу: Україна в принципіальному матчі після впертої боротьби мінімально поступилася Росії, але побореться за "бронзу"

Українські вболівальники себе не зрадили. Пісня харківських ультрас про Путіна голосно прозвучала на матчі Україна - Росія

В півфінальному матчі Євро збірна України поступилася збірній Росії.

Україна – Росія – 2:3

Голи: 0:1 – 2 Соколов, 0:2 – 15 Афанасьєв, 1:2 – 16 Сирій, 1:3 – 31 Ніязов, 2:3 – 35 Абакшин.

На другій хвилині матчу завдяки подвійному рикошету Соколов відкрив рахунок. В середині першого тайму наша збірна іноді переходила на гру в п’ять польових гравців. І одного разу російська збірна це використала, відзначився Афанасьєв. Проте за хвилину після пропущеного голу Євген Сірий відіграв один м’яч. На перерву наша команда пішла поступаючись в рахунку 1:2.

Окремо хотілося б сказати про арбітраж. Суддя неодноразово пропускав відмашки та гру рукую гравців у червоній формі.

В другому таймі наша команда всіми силами атакувала, але нажаль пропустила після удару злету від Ніязова. За п’ять хвилин до кінця матчу зусиллями Данила Абакшина наша збірна відіграла один м’яч. А за хвилину до кінця гри наші хлопці мали нагоду зрівняти рахунок, але Петро Шотурма не реалізував пенальті. За 17 секунд до фінальної сирени Данило Абакшин міг зрівнювати рахунок, але не влучив у ворота. На жаль поразка збірної України з рахунком 2:3.

І звичайно треба подякувати українським вболівальникам, які завдяки кричалкам та пісням створили фантастичну атмосферу.

В неділю наша команда о 15:30 зіграє матч за третє місце проти Іспанії або Португалії.

За міліметр від смерті: У Львові вдалося врятувати захисника, у серці якого застряг уламок боєприпасу

субота, 20 квітень 2024, 9:59

У Львові лікарі дістали з серця військового півторасантиметровий уламок ворожого боєприпасу, передають Патріоти України. Як повідомляють у Національному реабілітаційному центрі "Незламні", пацієнтом кардіохірургів Лікарні Святого Пантелеймона та Інсти...

Невідомі відкрили вогонь по поліцейських на Вінниччині, один з правоохоронців отримав смертельне поранення

субота, 20 квітень 2024, 9:57

Поліція розшукує осіб, які вночі розстріляли поліцейських на Вінниччині - один з них загинув від отриманих травм, передають Патріоти України. Деталі: Відомо, що 20 квітня, близько 2 години ночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліц...