
Бійці 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, які зайшли в окуповане росіянами село Роботине на Запоріжжі, евакуювали місцевих мешканців. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передають Патріоти України.
Евакуацію мирного населення здійснювали за допомогою американських БМП Bradley. Українські військові опублікували відео вивезення цивільних з населеного пункту, який постійно перебуває під російськими обстрілами. «Два місяці запеклих боїв й бійці нашої бригади за підтримки інших підрозділів прорвали багатоешелоновану лінію оборони окупантів!», – наголосили у 47-й бригаді
Перше, що зробили військовослужбовці – сповістили місцевих про необхідність терміново виїжджати, адже росіяни продовжують обстрілювати село з артилерії. «Півтора року чекали на ЗСУ. Ми зібрали речі, документи та бігли, дорогою викидаючи ті пакети, бо життя – найцінніше. А потім ці хлопці з 47 бригади вивезли нас на танку», – так люди назвали американську БМП Bradley.
Згодом, в більш безпечному місці медики окремої механізованої бригади ЗСУ оглянули цивільних та дали можливість подзвонити рідним.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...