Плаче "діамантами": Дівчина з Вірменії шокувала лікарів невідомою хворобою (відео)

У Вірменії у 22-річної дівчини замість сліз з очей падають "діамантові" кристали. Поставити діагноз місцеві лікарі поки не можуть, передають Патріоти України.

Гострі кристали з ока Сатенік Казарян дістають щоранку. За два останніх місяці це стало вже звичною процедурою. Всього за день їх може утворитися до 30.

"Я ходила до стоматолога. Здається, цей пил потрапив в око. Мені було боляче, пішли до офтальмолога і у мене з ока дістали кілька кристалів. Зараз кожен мій день перетворився в пекло", – розповіла Казарян.

Пояснити це явище не можуть і лікарі. Спочатку Сатенік вирушила в місто Артик. Там фахівці вийняли з ока кілька кристалів і відправили за діагнозом в Єреван.

"Нам лікарі прописали пару ліків – краплі, антибіотики і після того, як Сатенік пару днів попила ці ліки, кристали перестали з'являтися в оці, але її стан різко погіршився, і дружина перестала їх приймати", – повідомив чоловік Сурен.

"Ми двічі проводили наради з головним радником МОЗ, офтальмологом Арташесом Зільфяном. Він познайомився з пацієнтом, ознайомилися з ситуацією. Ми плануємо провести з Сатенік ще один консиліум, де зберемо відомості анамнезу, і тоді стане ясно, що відбувається з пацієнтом", – заявив заступник міністра охорони здоров'я Вірменії Оганес Арутюнян.

Що відбувається з антитілами безсимптомно хворих COVID-19: Дані дослідження

середа, 28 жовтень 2020, 17:15

Безсимптомні пацієнти втрачають антитіла до коронавірусу раніше, ніж люди, у яких виявлялися симптоми COVID-19, розповідають британські вчені. Результати досліджень, проведених Imperial College London і фірмою Ipsos Mori, також свідчать про те, що втра...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...