Плаче "діамантами": Дівчина з Вірменії шокувала лікарів невідомою хворобою (відео)

У Вірменії у 22-річної дівчини замість сліз з очей падають "діамантові" кристали. Поставити діагноз місцеві лікарі поки не можуть, передають Патріоти України.

Гострі кристали з ока Сатенік Казарян дістають щоранку. За два останніх місяці це стало вже звичною процедурою. Всього за день їх може утворитися до 30.

"Я ходила до стоматолога. Здається, цей пил потрапив в око. Мені було боляче, пішли до офтальмолога і у мене з ока дістали кілька кристалів. Зараз кожен мій день перетворився в пекло", – розповіла Казарян.

Пояснити це явище не можуть і лікарі. Спочатку Сатенік вирушила в місто Артик. Там фахівці вийняли з ока кілька кристалів і відправили за діагнозом в Єреван.

"Нам лікарі прописали пару ліків – краплі, антибіотики і після того, як Сатенік пару днів попила ці ліки, кристали перестали з'являтися в оці, але її стан різко погіршився, і дружина перестала їх приймати", – повідомив чоловік Сурен.

"Ми двічі проводили наради з головним радником МОЗ, офтальмологом Арташесом Зільфяном. Він познайомився з пацієнтом, ознайомилися з ситуацією. Ми плануємо провести з Сатенік ще один консиліум, де зберемо відомості анамнезу, і тоді стане ясно, що відбувається з пацієнтом", – заявив заступник міністра охорони здоров'я Вірменії Оганес Арутюнян.

Просто підійшов та вдарив ножем: На кладовищі під Одесою чоловік вбив знайомого на очах у поминальників (фото)

четвер, 13 травень 2021, 0:23

На одному із сільських цвинтарів Одеської області під час поминання померлих родичів 9 травня зловмисник поранив ножем у шию відвідувача на очах у свідків. 49-річний чоловік помер у лікарні. Протягом трьох діб правоохоронці встановили точне місцеперебу...

З архіву ПУ. Стріляли в голову: У частині Генштабу ЗСУ знайшли труп військового

середа, 12 травень 2021, 23:30

У понеділок, 11 травня 2020 року, на території посту виїзної варти військової частини А0139, яка безпосередньо підпорядковується Генеральному штабу ЗСУ, було знайдено тіло військовослужбовця з вогнепальним пораненням у голову. Про це повідомляється на ...