
На кордоні з Угорщиною українські прикордонники затримали 17 чоловіків, які планували незаконно виїхати з України. Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України у неділю, 30 червня, передають Патріоти України.
Мікроавтобус Volkswagen зупинили за 200 метрів від кордону. У ньому були 17 чоловіків із семи областей України, зокрема з Київської, Львівської, Одеської, Харківської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської.
За послуги переправників, які обіцяли чоловікам успішний перетин кордону, кожен мав заплатити від 3 до 12 тисяч доларів.
Для з’ясування обставин та складання протоколів про вчинені адмінправопорушення затриманих доставили до прикордонного підрозділу. Прикордонники передали справу до Національної поліції, оскільки вона може містити ознаки злочину, передбаченого ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...