Планеті залишилося кілька років: Учений із Гарварду попереджає про початок апокаліпсису

Аллен Егон Чолакян, фізик, кліматолог і фахівець зі сталого розвитку з Гарвардського університету, вважає, що всередині Землі відбуваються катастрофічні процеси, які можуть призвести до її знищення. Таких висновків Чолакян дійшов, проаналізувавши динаміку катаклізмів на планеті, передають Патріоти України.

«Очевидно, що Земля переживає стрімку ескалацію екстремальних кліматичних і геодинамічних явищ, — пише він. — Спостерігається значне зростання частоти виникнення і величини сейсмічних, вулканічних, гідрологічних, атмосферних, гравітаційних і теплових аномалій».

Також учений і його колеги відзначають насторожуючу тенденцію до збільшення сейсмічної активності. «Нещодавно ми виявили низку тривожних аномалій у всіх шарах земної системи. Відбувається надзвичайний зсув і дестабілізація ядра Землі, спорадичне і хаотичне прискорення обертання планети, зміщення осі її обертання. Цей сценарій посилюється критичним ослабленням і появою нетипових аномалій магнітного поля, зміною складу верхніх шарів атмосфери», — зазначають вони.

За словами Чолакяна, вулканічна і сейсмічна активність, яка спостерігається в багатьох точках Землі, знижує теплопровідність океанів. У результаті останні втратили здатність функціонувати як компенсаторний і охолоджувальний механізм.

Учений вважає, що це ознаки прийдешнього апокаліпсису. За його підрахунками, він станеться вже за кілька років. Щоб уникнути цього, за словами Чолакяна, необхідно консолідувати зусилля вчених по всьому світу, щоб розробити єдину концепцію сталого розвитку людства на планеті.

«Нам терміново потрібно створити єдиний міжнародний науковий центр, по суті міжнародний міждисциплінарний альянс найкращих учених світу, які працюватимуть над вирішенням цієї проблеми, — закликає він. — Нам потрібні найсвітліші уми цього світу, здатні мислити нестандартно і новаторськи. Нам потрібні люди, готові співпрацювати і діяти в інтересах усього людства».

На Миколаївщині чоловік вбив приятеля пляшкою з-під шампанського

субота, 30 вересень 2023, 15:15

У Миколаївській області сталося вбивство під час сварки між двома товаришами. Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, передають Патріоти України. "6 червня 2023 року між підозрюваним та 46-річним потерпілим на березі р. Синюха ...

Навпроти магазину дитячих іграшок: У Харкові суд виніс вирок чоловіку за секс із незнайомкою на газоні

субота, 30 вересень 2023, 14:14

Дзержинський районний суд Харкова розглянув справу щодо чоловіка, який із незнайомою йому жінкою зайнявся сексом на газоні біля кафе на очах перехожих. Про це йдеться у вироку суду від 21 вересня, передають Патріоти України. Суд встановив, що у жовтні ...