Планує втекти із "ДНР": Колаборант-високопосадовець придбав житло у Маріуполі (відео)

Син зрадника України регулярно катається з "ДНР" на вільні території, оформляє закордонні паспорти та інші документи для життя всього сімейства в ненависній їм країні.

У окупованому Тельмановому. Фото: Панораміо.

Один з лідерів окупаційних бандформувань в Донецькій області дуже боїться за свою шкуру, тому на повному серйозі намір оселитися на вільній від росіян території. Його підготовка до втечі знаходиться вже на завершальній стадії, повідомляють Патріоти України.

За даними правоохоронних органів України, Сергій Чернявський, який називає себе "керівником апарату адміністрації Тельманівського району", вже "замутив" собі плацдарм для старту безбідного життя в Маріуполі. Син зрадника України регулярно катається з "ДНР" на вільні території, оформляє закордонні паспорти та інші документи для життя всього сімейства в ненависній їм країні.

Сам же Чернявський вже подав заявку на перетин лінії зіткнення. І навіть отримав відповідний дозвіл в СБУ. І оформлений він був, зрозуміло, на український паспорт серії ВС та із номером 355022. За деякими даними, щоб ухилитися від кримінальної відповідальності терорист планує скористатися програмою СБУ "На тебе чекають вдома", а також надав українським правоохоронцям детальну інформацію про участь Росії у війні і злив дані про колаборантів.

Активну підготовку до втечі путінський поплічник почав після того, як призначений Пушиліним голова Тельманівського району Олександр Спінул приступив до зачистки кадрів, які працювали за Захарченка. Соратник ватажка "ДНР" спочатку звільнив всіх своїх заступників, а тепер вирішив знести з поста ще й Чернявського. Тільки ось останньому позбавлятися посади зовсім не хочеться, оскільки це автоматично означатиме зняття з нього негласної недоторканності.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...