Плавають зв'язаними і готуються наступати: Як тренуються бійці "Азову" (відео)

На тренувальних базах полку "Азов" бійці проходять бойову підготовку, відпрацьовують навики наступу, підводного плавання і надання першої медичної допомоги.

Про це йдеться у фільмі "Азов Білецького", прем'єра якого відбулася на каналі "Редакція OBOZREVATEL" в Youtube, передають Патріоти України.

"Піхота – не гарматне м'ясо, на сумнівні операції ми людей не відправляємо. Життя і здоров'я на першому місці", – заявив один з командирів полку.

Тренувальні бази "Азова" розташовані в Донецькій області і в Києві. Перша – в селі Урзуф на місці колишньої дачі президента-втікача України Віктора Януковича. Друга – на території столичного заводу "АТЕК". Знімальна група телеканалу Obozrevatel TV стала першою телевізійною групою, якій дозволили провести на базі "Азова" кілька днів.

Бійці проходять теоретичну і практичну підготовку, в тому числі на полігоні, і підкоряються жорсткому розпорядку дня.

Військовослужбовці, які не мають бойового досвіду, проходять курс базової підготовки тривалістю в 9 тижнів. Потім боєць отримує право виконувати бойові завдання. Але на підготовку командира відділення потрібно від півроку до року.

У басейні на території заводу "АТЕК" проходить підготовка водолазів і заняття з плавання. Для допуску до роботи під водою передбачена здача трьох нормативів. "Будь-який боєць повинен затримувати дихання не менше, ніж на 1 хвилину під водою, він повинен плисти не менш 25 метрів під водою, і він повинен подолати дистанцію в 25 метрів зі зв'язаними руками і ногами", – повідомив тренер.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...