"Плечі боліли, коліно, пальці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України.

"Плечі боліли трохи, коліно боліло, пальці вибило і все. Я була так одягнена, що може не дуже й доходило, плащ понадівано було", – зауважила пенсіонерка.

До медиків пенсіонерка не зверталася, каже, що сама мастила синці спеціальною маззю, а вже наступного дня пішла на роботу. Працює старенька на місцевому базарі – прибирає, вивозить сміття. Запевняє, що образи на свого кривдника, не тримає.

"Я прощаю. Тим більше, я не знаю, хто то. Я не хочу, щоб за мене він страждав, його родичі. Молодь "сквозняки" в голові має, йому здається, що він весело щось робить. Ну нічого, дасть Бог, зрозуміє, не буде більше таке робити", – підсумувала Ольга Михайлівна.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...