"Плесень, горки текут, от запаха хлорки болит голова": Мешканці окупованого Донецька розповіли про відпочинок в аквапарку (фото)

Мешканці окупованого Донецька скаржаться на умови відпочинку в аквапарку і антисанітарію. Зазначається, що за несприятниві умови доведеться заплатити майже 1000 рублів з людини, передають Патріоти України.

Також відвідувачі скаржаться на непривітний персонал аквапарку і на суворі правила щодо пересування територією і фотографування. "Абсолютний пофігізм персоналу на касі. Поки вона займалася своїми деламі, ми чекали. Видали непрацюючий браслет. Крок вліво, крок вправо відразу свистять і стежать, як в тюрмі. Їжа обвітрена і не смачна! На вході все перевіряють і навіть воду змусили залишити!!! Почали ми робити фото. До нас відразу прибігли і сказали, що не можна. Це все платне – 250 р!!! Я взагалі не розумію де ваша клієнтоорієнтовність! Чому ви при вході відразу псуєте людям настрій! Ви забороняєте фото, бо боїтеся що знімуть ваше неподобство? Оскільки всюди грибок, іржа і бруд?", - пишуть у відгуку.

Відгуки в Coogle-картах про аквапарк також невтішні:

З архіву ПУ. "Від деяких речей до цих пір очі на лоб лізуть": Жінка розповіла про життя в Канаді

середа, 4 серпень 2021, 12:00

Немає ідеальної країни. Про це у своєму блозі пише Катерина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Меня зовут Катя, и всю свою сознательную жизнь я мечтала жить в Канаде. Я осуществила свою мечту: 5 лет назад вместе с мужем мы переехали...

Краще не купувати: Британці склали список вживаних авто, які можуть підвести під час експлуатації

середа, 4 серпень 2021, 11:28

Британські експерти склали антирейтинг вживаних автомобілів, які не вражають своєю надійністю. Відповідний список було опубліковано на WhatCar, передають Патріоти України. В основі лежить опитування 13 тисяч британських автомобілістів, які розповіли пр...