Пляжна неділя: В Україну повернулась спека

У неділю, 21 липня, в день парламентських виборів в Україні буде спекотно, але без дощів теж не обійдеться. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко, зазначають Патріоти України.

"Повітря буде або дуже теплим, або гарячим - температура повітря складе +25 +30 градусів, на півдні, на сході і в центрі місцями до +32 градусів. Літо знову ожило", - написала вона.

У той же час, за її словами, дощі з грозами, короткочасні, можливі на заході, півночі України, а також у Вінницькій області, в Кропивницькому і оточуючих районах. На решті території буде сухо і сонячно.

"У Києві ймовірність локального дощу з грозою. Температура повітря в столиці вже дійсно літня, очікується +26 +29 градусів", - додала Діденко.

Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...